Nový štěpkovač byl oceněn dvakrát

Na slavnostním zahájení veletrhu zemědělské techniky Techagro 2016 byly v pavilonu A brněnského výstaviště předány i ceny Grand Prix Biomasa a ceny odborných časopisů vydavatelství Profi Press s. r. o. Cenu časopisu Energie 21 získal štěpkovač LASKI LS 160 DW Track společnosti LASKI, s. r. o. A byla to opravdu správná volba, neboť tento štěpkovač zvítězil i v soutěži Grand Prix Biomasa.

Nový štěpkovač LASKI LS 160 DW Track na pásovém podvozku je určen k likvidaci větví, kmenů, keřů a kůry, nebo k výrobě štěpky z těchto materiálů. Štěkovač má třístupňový systém Nostress pro automatické vkládání materiálu, průměr materiálu může být až 160 mm.

Vkládací žlab je otočný v rozsahu 270° a naklápěcí rám podvozku umožňuje svahovou dostupnost až 30°. Podvozek je vybaven elektrickým navijákem a závěsným zařízením s ISO koulí pro připojení nákladního přívěsu. Dálkové ovládání podvozku usnadňuje manipulaci hlavně při nakládání stroje na dopravní prostředek nebo při průjezdu náročným terénem.

Redakce časopisu Energie 21 ocenila i to, že společnost LASKI, s. r. o., je česká firma, která stroje vyrábí v České republice a vyváží do celého světa.*

JiT

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *