Duální konference Fotovoltaické Fórum

Dne 27/11/2020 se uskuteční již 13. ročník duální konference Fotovoltaické Fórum plus 10. ročník Energetické konference. Konference je potvrzením vzestupného světového trendu rozvoje fotovoltaických technologií výroby energie i v České republice. Z důvodů hygienických opatření se bude konat formou on-line webináře. Odborným garantem a organizátorem je Česká fotovoltaická asociace (www.cefas.cz), ve spolupráci s Czech Nature Energy (www.cne.cz).

Konference nabídne posluchačům celkem devět přednášek na aktuální témata přímo do domovů a kanceláří. Přehled přednáškových bloků, počátku prezentací a přihlášených řečníků naleznete na www.FFCR.cz v sekci Program. V průběhu konference v průběhu budou dvě přestávky.

Přijměte pozvánku na tuto konferenci i v případě, že nebudete mít možnost průběh přednášek sledovat přímo. Registrovaní účastnící budou mít i po skončení konference k dispozici možnost zpětného zhlédnutí celého průběhu. Na závěr konference proběhne tradiční vylosování cen a vylosovaným výhercům přijde cena poštou.

Výhodné účastnické poplatky:

 

1 000 Kč bez DPH (1 210 vč. DPH)

 

základní cena

850 Kč bez DPH (1 029 vč. DPH) 15 % sleva pro účastníky minulých ročníků
600 Kč bez DPH (726 vč. DPH) 40 % sleva pro členy ČFA se základním členstvím
200 Kč bez DPH (242 vč. DPH) 80 % sleva pro členy ČFA s plným členstvím

Generálním partnerem konference je ASEKOL. Hlavní partneři jsou společnosti Fenix Group, AERS, Phoenix Contact a CNE. Všem partnerům dekujeme. Přihlášky (registrace) na konferenci jsou on-line na adrese www.ffcr.cz.

Gro (Zdroj: ČFA)

Foto archiv/E21

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *