Dvě akce pro komfortní bydlení a vytápění

Třináctý ročník veletrhu Moderní vytápění se bude konat souběžně s veletrhem Dřevostavby. Společnými tématy jsou komfort bydlení a vytápění. Veletrhy se konají na Výstavišti Praha – Holešovice v termínu 1. – 4. 2. 2018.

Veletrh Moderní vytápění 2018 je již tradičně zaměřený na nejnovější technologie. Stále více vystavovatelů nabízí klasické zdroje v modernizovaném pojetí a alternativní zdroje nahrazující klasiku s možnostmi kombinací. Již od roku 2020 vejdou v platnost přísnější ekologické normy ve stavebnictví. Bude možné stavět budovy pouze s tzv. téměř nulovou spotřebou energie nebo pasivní. Toto rozhodnutí znamená i výzvu v mnoha směrech ve vytápění budov. Volba spotřebičů pro téměř nulový či pasivní dům už nebude jen otázkou maximálního výkonu při minimálních nákladech, ale optimálního výkonu, flexibility a kompatibility s ostatními složkami inteligentního domu. Řadu atraktivních novinek nabídnou firmy zvučných jmen, zastupujících široké spektrum technologických směrů.

Veletrh se ponese v duchu aktuálních témat Nová zelená úsporám a kotlíkové dotace. Kromě poradenství a přednášek k těmto tématům (EkoWATT, Státní fond životního prostředí ČR), si návštěvníci budou moci vybrat i z celé řady dalších, například: Vytápění a větrání budov s téměř nulovou spotřebou energie (Univerzitní centrum energeticky efektivních budov ČVUT), Možnosti využití fotovoltaiky v bytových domech (Česká fotovoltaická asociace, z. s.) či Individuálně stavěná topidla v tradičním i moderním bydlení (Cech kamnářů ČR) a mnoho dalších.*

Podrobnosti najdete na webu: www.modernivytapeni.cz.

 

 

Komentáře ke článku 1

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *